چسباندن ایران سیمان پلیس آگاهی اخبار حوادث

چسباندن: ایران سیمان پلیس آگاهی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث تصویر ، جزییات تازه از دستگیری زنی که همسرش را داخل بشکه سیمان دفن کرد

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اظهار کرد: در ساعت ۲۲:۰۰ یکشنبه مورخه ۱۳۹۷/۰۳

تصویر ، جزییات تازه از دستگیری زنی که همسرش را داخل بشکه سیمان دفن کرد

جزییات تازه از دستگیری زنی که همسرش را داخل بشکه سیمان دفن کرد / عکس

عبارات مهم : ایران

سرهنگ مکرم از دستگیری زنی که همسرش را داخل بشکه سیمان دفن کرده بود، خبر داد.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اظهار کرد: در ساعت ۲۲:۰۰ یکشنبه مورخه ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ خانمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و عنوان داشت که همسرش را به قتل رسانده هست. بلافاصله عنوان به کلانتری ۱۴۸ انقلاب اعلام شد و مأموران با حضور در محل وقوع جنایت، در پشت بام یک ساختمان چهار طبقه در خیابان اسکندری شمالی اطلاع پیدا کردند که خانمی ۴۳ ساله اقدام به دفن کردن جسد همسر ۵۸ ساله اش کرده و روی جسد را نیز با سیمان پوشانده است.

وی افزود: با اعلام خبر به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ و دادسرای امور جنایی، تیم بررسی صحنه اداره دهم پلیس آگاهی و بازپرس کشیک خاص قتل در محل جنایت حاضر؛ پرونده مقدماتی با عنوان «قتل عمد» تشکیل و تحقیقات از متهمه (همسر مقتول) شروع شد.

تصویر ، جزییات تازه از دستگیری زنی که همسرش را داخل بشکه سیمان دفن کرد

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: با توجه به دفن شدن جسد در داخل بشکه سیمان، عنوان جهت خارج کردن جسد به آتش نشانی اعلام شد؛ با حضور مأموران آتش نشانی، جسد از داخل بشکه سیمان خارج و مشخص شد که جسد مقتول پیش از دفن شدن به وسیله همسرش سوزانده شده است است.

اعترافات همسر مقتول

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اظهار کرد: در ساعت ۲۲:۰۰ یکشنبه مورخه ۱۳۹۷/۰۳

سرهنگ مکرم همسر مقتول با اعتراف صریح به سوزاندن و نهایتا دفن کردن جسد همسرش، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: از همان شروع زندگی با همسرم اختلافات شدیدی داشتیم و حتی بعد از تولد دخترمان این اختلافات همچنان ادامه داشت. در مورخه ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ با همسرم درگیری لفظی پیدا کرده بودم که ناگهان مرا مورد ضرب و شتم قرار داد. می دانستم که همسرم علاقه شدیدی به شیرموز دارد؛ یک لیوان شیرموز آماده کرده و داخل آن داروی خواب آور ریختم. زمانی که همسرم آبمیوه را نوشید، بیهوش شد و من بعد از چند ساعت به بالای سرش رفتم.

بدنش کاملا سرد شده است بود و نفس نمی کشید؛ ترسیده بودم؛ جسد را داخل پتو پیچیده و از محل سکونتمان در طبقه چهارم به پشت بام منزل انتقال یافته کردم؛ جسد را داخل یک بشکه فلزی قرار داده و روی آن بنزین ریختم. شعله های آتش بسیار بلند بود؛ از وحشت اینکه همسایه ها متوجه عنوان شوند، بلافاصله آتش را خاموش کردم؛ فردای آن روز مجددا به پشت بام رفته و جسد را اینبار به شیوه ای دیگر آتش زدم، اما، چون دود ناشی از آتش بسیار شدید بود، همسایه ساختمان روبرو به این عنوان اعتراض کرد و من ناچار به خاموش کردن دوباره آتش شدم.

گیج و سردرگم شده است بودم که با جسد چه کار کنم؛ ناگهان متوجه کیسه سیمان بالای پشت بام شدم؛ سیمان را داخل بشکه ریخته و با تهیه بتون جسد را داخل آن دفن کردم. دو روز از این عنوان گذشت؛ بوی شدید ناشی از فساد جسد، ساختمان را پر کرده بود و همین عنوان باعث اعتراض شدید همسایه ها شده است بود؛ در مورخه ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ و بعد از تاریک شدن هوا، جهت پیدا کردن چاره ای جهت خلاص شدن از بشکه حاوی جسد به پشت بام رفته بودم که ناگهان دخترم نیز جهت پیدان کردن علت بوی شدید ناشی از فساد جسد، به پشت بام آمد و با دیدن بشکه، به ناچار عنوان فوت پدرش را با او در میان گذاشتم؛ آخر تصمیم گرفتم تا عنوان را به پلیس اطلاع دهم و به همین علت با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و عنوان فوت همسرم را به پلیس اطلاع دادم.

تصویر ، جزییات تازه از دستگیری زنی که همسرش را داخل بشکه سیمان دفن کرد

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمه به ارتکاب جنایت و صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، متهمه طی روز جاری (۱۳۹۷/۰۳/۲۸) و جهت انجام معاینات به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و تحقیقات از وی جهت تکمیل پرونده در دستور کار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دارد.

واژه های کلیدی: ایران | سیمان | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog